To naprawdę ładny smartfon

To naprawdę ładny smartfon

Samsung galaxy s10 swoim wyglądem może zadziwić nie jednego użytkownika telefonów z wyższej półki. Niemal cieniutkie ramki, ekran użytkowy zajmujący prawie całą powierzchnię przednią telefonu, smukłe kształty… to może się podobać.

Widać postęp

Każda kolejną liczba dodana w kodzie modelu “S” pokazuje nam jak szybko dokonuje się postęp na rynku smartfonów – to już dziesiąta edycja tego powszechnie szanowanego i flagowego modelu firmy Samsung. Porównując pierwszy model z tym najnowszym przeżyjemy szok – jak bardzo otaczający nas świat zmienił się przez ostatnie kilka lat. Nikt sobie tego nie wyobrażał gry Steve Jobs po raz pierwszy wprowadził na rynek telefon bez tradycyjnej klawiatury. Nikt nie wierzył w tego typu produkt… A dziś? No cóż sami znamy odpowiedź.

Wady produktu koreańskiej firmy

Mimo tego, że opinie jakimi cieszy się samsung galaxy s10 model ten posiada także kilka wad. Wady te mogą być jednak dla wielu użytkowników nieznaczne. Nie muszą oni przykuwać do nich uwagi. Wielu z nas przecież – w każdej dziedzinie życia zwraca uwagę na inne cechy tych samych produktów. Nie dziwi więc, że tak samo jest z wyborem i preferencjami dotyczącymi smartfonów. Jedne osoby największą wartość nadają świetnemu wyświetlaczowi – do tego stopnia, że są w stanie zaakceptować nawet konieczność częstszego ładowania baterii. Inne osoby, z drugiej strony będą wolały słabsze możliwości ssmartfona w zamian za dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Dla takich osób bardziej liczy się możliwość korzystania z długich i nieprzerwanych rozmów czy też możliwość zdobywania potrzebnych informacji w sieci. W tych przypadkach jedyną i najważniejszą cechą jest tak naprawdę jakość baterii.
Do wad tego modelu można zaliczyć między innymi wagę telefonu, małe problemy z czytnikiem lini papilarnych umieszczonym na ekranie smartfona czy też jego cenę.

Zalety tego modelu

O zaletach każdego telefonu czy tez produktu można powiedzieć to samo co o wadach. Watro poznać opinie innych użytkowników i sprawdzić, czy to o czym piszą będzie miało dla nas większe znaczenie czy też nie. Nie ma produktów idealnych – są tylko takie, które są idealne dla nas.
Zalety telefonu to przede wszystkim modem 5g, szybkie LTE, świetny design i ogromna bateria – 4500 mAh. W telefonie znajduje się także aż 8 GB RAM, 256 GB pamięci oraz głośnik stereo dla fanów przestrzennej muzyki o lepszej jakości. TO wszystko sprawia, że warto się chociaż zainteresować tym modelem i sprawdzić czy nas zadowoli.