Nasza dieta to zdrowe odżywianie, wg. pięciu naszych zasad, które wyznajemy.

Nasza dieta to zdrowe odżywianie, wg. pięciu naszych zasad, które wyznajemy.

Z nami każda dieta to skuteczna dieta.

Poznaj naszą wyjątkową ofertę w prowadzeniu diet oraz przekonaj się sam dlaczego to właśnie nasze diety są skuteczne w kilku krokach:

Pięć naszych kroków do lepszego odżywiania się, gwarantującego lepsze zdrowie

Po pierwsze:
Skorzystaj z naszej profesjonalnej opieki i porad
dyplomowanych dietetyków współpracujących z nami.
Dla naszych specjalistów dietetyka to nie tylko zawód, ale również jest to prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, właściwego obranego celu poprzez stopniową zmianę nawyków żywieniowych, a także skuteczne i odchudzanie bezpieczne dla zdrowia, bez skutków ubocznych..

W naszej poradni Dietetyk Kielce zdrowie osób przychodzących do nas o pomoc jest dla nas najcenniejsze. Układając jadłospis, zawsze kierujemy się aktualnymi wynikami badań lekarskich oraz ich przestrzegamy- ścisłych zaleceń lekarzy. Dbamy o właściwy rodzaj odżywiania, aby był on odpowiednio dobrany do sytuacji zdrowotnej pacjenta. Nasze działania opieramy na metodach zdrowych i naturalnych – nie wspomagamy naszych diet żadnymi suplementami odchudzającymi, zawierającymi sztuczne witaminy, a także inne substancje zastępcze.

Po drugie:
Dzięki nam, jako nasz pacjent doświadczysz skutecznej i przede wszystkim pozytywnej zmiany
w swoim życiu
W długoletnie osobistej praktyce nasze działania koncentrujemy wokół unikalnej posiadanej przez nas wiedzy, a także indywidualnym podejściu do każdej osoby, osoby rozpoczynającej pracę z dietetykiem. Umiemy słuchać oraz motywować naszych podopiecznych. Taka postawa, wypracowania i wdrożenie nowych nawyków żywieniowych staje się przyjemnym procesem, który pozwala cieszyć się każdym posiłkiem poprzez wzmagania poczucia satysfakcji z osiągniętych celów.

Po trzecie:
Nasza motywacja, to również odzwierciedlenie w motywacji naszych pacjentów.
Poznaj nasz niepowtarzalny system Dietetyczny pakiet plus.
Odkryj stałą i skuteczną metodę odchudzania opracowaną przez naszych specjalistów pracujących w naszej przychodni.

Po czwarte:
Zrób to wygodnie oraz komfortowo dla Ciebie!
Prosty jadłospis z listą zakupów na Twoim osobistym smartphonie lub tablecie. Pomożemy ci w pliku PDF ułożyć oraz przesłać na osobistą skrzynkę poczty internetowej indywidualny żywieniowy plan działania, będący dopasowany tylko do Twoich potrzeb.

Po piąte:
Zasmakuj Twoich dania, które uwielbiasz w nowszej, zdrowszej ich wersji
Uważamy jednocześnie, że dieta to są restrykcje, ale szczęśliwy i poukładany styl życia, zapewniający wewnętrzne poczucie samorealizacji. Z naszą pomocą przełamanie barier żywieniowych jest dziecinie oraz pysznie proste na smaczne i długie zdrowie.