Najlepszy telefon do 1000zł

Najlepszy telefon do 1000zł

Świat elektroniki zmienia się szybko. To co jeszcze kilka lat temu było super produktem z ogromną ilością możliwości oraz było wyposażone w najlepsze dostępne podzespoły, po kilku latach staję się czymś tylko przeciętnym. Taki jest świat – rozwój jest nam potrzebny. Tak jak mawiał twórca popularnej na całym świecie firmy Nike – “Rozwijasz się albo giniesz”. Dokładnie tak jest w każdej dziedzinie życia. Firmy muszą się rozwijać, zarówno w odpowiedzi na działania konkurencji jak i z uwagi na tworzenie przewagi nad konkurencją. Z drugiej strony są konsumenci – oni też zdają się być zmuszeni nadążyć nad zmianami wprowadzanymi przez te firmy. Krótka przerwa w nauce i szybko okaże się, że nie jesteśmy na “czasie”.

Telefon z Chin?

Huawei P Smart Z – chiński smartfon konkurujący z takimi markami jak Samsung, Apple czy LG nie odbiega od nich jakością czy formą wykonania. Smartfon posiada wąskie ramki otaczające stosunkowo duży ekran, wykorzystane materiały i jakość wykonania jest na wysokim poziomie jeśli weźmiemy pod uwagę jego cenę. Opinie na jego temat zazwyczaj są pozytywne. Oczywiści każdy z nas ma różne preferencje. Każdy z nas chce czegoś innego. Osoby decydujące się na jeden z modeli firmy Apple raczej nie będą nawet rozmyślały o firmie LG czy Samsung. To dlatego, że konsumenci wybierający jeden produkt cenią jego unikalne właściwości oraz cechy a konsumenci, którzy decydują się na drugi produkt zauważają albo nadają większą wartość innym cechom. Należy jednak pamiętać, że popularne w naszym kraju przekonanie, iż produkt “made in china” wcale nie musi oznaczać produktu gorszej jakości. Tak naprawdę większość dzisiejszych urządzeń elektronicznych czy też nawet spora część naszej garderoby – są wykonywane w Chinach lub w krajach takich jak Singapur czy Pakistan. Jakość produktu nie zależy od kraju lecz od fabryki, która go wykonuje.

Czy warto?

Biorąc pod uwagę specyfikację Huawei P Smart Z – procesor GHz wyposażony w 8 rdzeni; 3 GB RAM; baterię 3000 mAh czy pamięć użytkową w wielkości 32 GB – taki telefon zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowo aparat główny 13 MP; możliwość nagrywania wideo FullHD (1920×1080) z dodatkową lampą błyskową oraz przedni aparat 8 MP; także z możliwością nagrywania wideo w FullHD daje nam ogromne pole możliwości do robienia przepięknych zdjęć natury a także dzielenia się swoimi selfie.

Podsumowując

Dla wielu osób smartfon ten będzie wystarczającym udogodnieniem aby się na niego zdecydować. Cena nie należy do szalenie wysokich więc wato poznać również opinie na jego temat innych użytkowników.