MyPhone Hammer

MyPhone Hammer

MyPhone Hammer to idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, którzy potrzebują solidnego, wstrząso i wodoodpornego telefonu z prostym menu. Certyfikat IP67 to najlepszego potwierdzenie dla jego odporność na pył i wodę. MyPhone Hammer to telefon, który zostaje z Tobą, podczas gdy inne urządzenia zawodzą. Bez względu na to, czym się zajmujesz, w jakich warunkach pogodowych przyjdzie Ci działać lub jakie przeciwności losu pokonać – myPhone Hammer pozwoli Ci być w kontakcie z bliskimi oraz współpracownikami przez cały czas.

Jest to model wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 2.0″ TFT LCD. Ekran, jak i sama obudowa, zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu urządzenie to nadaje się do pracy w naprawdę trudnych warunkach. Rekomendowane jest do wykorzystywania nawet na placach budowy, przy wszechobecnym pyle, który uszkadza inne telefony.

Dual SIM pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Rozwiązanie idealne dla osób, które mają jeden numer firmowy, a jeden prywatny – dzięki obsłudze dwóch kart nie trzeba nosić ze sobą dwóch telefonów. Wystarczy jeden myPhone. Dzięki baterii o pojemności 1700mAh mamy zapewniony długi czas działania urządzenia bez ładowania. To nawet do 15 dni w czasie czuwania.

MyPhone Hammer obsługuje wszystkie szerokości pasma w sieci GSM – 850/900/1800/1900 MHz. Jeżeli wewnętrzna pamięć telefonu będzie niewystarczająca do naszych potrzeb, można ją rozbudować dzięki możliwości zamontowania zewnętrznej karty pamięci microSD do 16GB.

Jednak myPhone Hammer to nie tylko solidna obudowa dająca wytrzymałość na wstrząsy i wodę potwierdzone certyfikatem IP67. To także rozrywka, którą w tym modelu zapewnia wbudowane radio FM z RDSm które pozwoli nam na słuchanie naszych ulubionych audycji z dala od stacjonarnego odbiornika. Dodatkowo telefon daje możliwość pozostawania on-line dzięki możliwości przeglądania sieci w ramach GPRS.

Dodatkową funkcjonalnością telefonu, sprawdzającą się w najtrudniejszych warunkach jest wbudowana latarka, którą uruchamiamy za pomocną bocznego suwaka.