Gdzie zastawić telefon? Pożyczka pod zastaw telefonu, skup telefonów komórkowych mazowieckie

Gdzie zastawić telefon? Pożyczka pod zastaw telefonu, skup telefonów komórkowych mazowieckie

Urządzenia jakimi są telefony komórkowe stają się coraz cenniejsze. Ich ceny już dawno poszybowały wysoko w górę i w bardzo wielu przypadkach wynoszą ponad 2000 złotych. Tak kosztowny telefon można zastawić i otrzymać pożyczkę pod zastaw urządzenia. Niektórzy na taki krok się decydują.

Ile można dostać?

Pożyczka pod zastaw telefonu nie jest czymś bardzo opłacalnym. W sytuacjach bez wyjścia jest w stanie uratować jednak życie. Skup telefonów komórkowych bardzo często oferuje pożyczki pod zastaw. Województwo mazowieckie słynie z tego, że na każdym niemal kroku mamy taką możliwość.
Wiele osób zastanawia się nad tym, ile można na tak zastawionym telefonie zyskać. Otóż za telefon wart około 2000 złotych, otrzymamy jakieś 1200-1500 złotych. Nigdy nie otrzymamy pełnej wartości, ponieważ firma biorąca w zastaw telefon, zbyt wiele ryzykowałaby, a nie o to przecież chodzi, aby na tym tracić.
Jeśli mamy pewność, że w terminie odzyskamy pieniądze potrzebne na wykup urządzenia, to warto dać je w zastaw. Jeśli jednak nie mamy na to szansy, to więcej zyskamy po prostu sprzedając telefon komórkowy.