Apple Iphon 8

Apple Iphon 8

Iphone 8 to telefon, który niedawno został zaprezentowany na konferencji Apple KeyNote. Chociaż jest to jedna z premier firmy Apple oraz bezpośredni następca Iphone’a 7, mało kto na niego czekał. Telefon przez cały czas stał, a teraz stoi jeszcze bardziej w cieniu innego produktu zaprezentowanego na tej samej konferencji – Iphone’a X. Czy oznacza to klęskę finansową modelu 8? Wszystko wskazuje na to, że nie. O ile Iphone X jest produktem klasy premium, Iphone 8 jest kolejnym klasycznym telefonem firmy z Cupertino. Wiele osób, kiedy już ochłonie od innowacji wprowadzonych w modelu X, stwierdzi, że budżet ponad pięciu tysięcy złotych to za dużo jak na telefon. Co prawda sam telefon oferuje bardzo dużo, mimo wszystko nie każdego stać na taki zakup. I właśnie Ci ludzie będą głównym celem Iphone 8.

W kwestii wyglądu mało co się zmieniło względem poprzednika. Firma przyzwyczaiła nas, że każdy następny model wprowadza coraz mniej zmian. W tym przypadku najbardziej różniącym się elementem są plecy telefonu, które są szklane. Szkło na tyle nie jest umieszczone tam bez powodu. Nie chodzi o nostalgiczny powrót do modelu Iphone 4, a umożliwienie bezprzewodowego, indukcyjnego ładowania. Dla fanów firmy Apple dobrą wiadomością będzie fakt, że telefon będzie można ładować za pomocą każdej indukcyjnej ładowarki.

Oczywiście telefon jest mocniejszy względem swojego poprzednika i wszystko wskazuje, że wydajność zostanie znacznie poprawiona. To, co może cieszyć wielu użytkowników, to fakt, iż została poprawiona także bateria, co czasami bywa problemem. Pojawiają się jednak głosy, że w telefonie jest zbyt mało innowacji i telefon powinien być nazwany po prostu Iphone 7 Plus bądź Iphone SE 2. Polityka firmy Apple jest jednak inna i fanom nie pozostaje nic innego, jak jej zaufać, wszak historia pokazuje, że zwykle działania firmy z nadgryzionym jabłkiem są przemyślane i przyniosą dobre efekty.

Niewątpliwie telefony pokazane niedawno przez Apple są niemałą zagadką i dużo osób zastanawia się jak wpłyną na rynek. Jedno jest pewne – jak zwykle odniosą sukces.