4 najlepsze aplikacje zwiększające możliwości pamięci

4 najlepsze aplikacje zwiększające możliwości pamięci

Smartfony zawładnęły rynkiem i ludzie uzależniają się od swoich smartfonów. Wielu z nas używa ich do korzystania z sieci społecznościowych, czatowania, wysyłania wiadomości, robienia zakupów i wszystkiego. Ludzie spędzają godziny na swoich smartfonach.

Nawet jeśli nie używasz ich do pracy lub celów biznesowych, musisz wiedzieć o ich wydajności i działaniu. Oto kilka najlepszych aplikacji, które zwiększą moc Twojej pamięci.

1. Gry mózgowe

Gry mózgowe pomogą Ci zwiększyć moc pamięci, a aplikacja zawiera ponad 80 gier, które pomogą Ci poprawić moc mózgu.

2. Mistrz Słów

Ta aplikacja pomoże Ci nauczyć się nowych słów i będzie Ci przypominać, abyś się ich nauczył. Najlepsze jest to, że ma ona ponad 100 milionów użytkowników i obsługuje ponad 70 języków.

3. Evernote

Evernote to zaawansowana aplikacja do robienia notatek, która przechowuje wszystko, co zapiszesz. Dostęp do niej można uzyskać z dowolnego miejsca za pośrednictwem strony internet owej lub telefonu.

4. Czytnik książek

Dzięki tej aplikacji możesz czytać eBooki na swoim smartfonie. Możesz czytać książki, pliki PDF, magazyny, czasopisma i inne materiały.

Wnioski:

Wszystkie te cztery aplikacje pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego smartfona.

Zaproponowałem ci już kilka najlepszych aplikacji, które zwiększą twoją moc pamięci. Możesz wypróbować je wszystkie i sprawdzić, która z nich jest dla Ciebie najlepsza i najlepiej nadaje się do Twojego smartfona.